Defterdarımız Sn. Mustafa YUMUŞAK Emekliye Ayrıldı
Defterdarımız Sn. Mustafa YUMUŞAK 17/02/2023 tarihi itibariyle emekliye ayrılmıştır. Kendisine ve ailesine bundan sonraki yaşamında sağlıklı ve huzur dolu yıllar temenni ederiz.
Defterdarımız Sn. Mustafa YUMUŞAK 17/02/2023 tarihi itibariyle emekliye ayrılmıştır. Kendisine ve ailesine bundan sonraki yaşamında sağlıklı ve huzur dolu yıllar temenni ederiz.